Ateşleyici bir ön sevişmenin en önemli unsuru öpüşmedir. Peki öpüşürken nelere dikkat etmeliyiz? İşte öpüşme teknikleri ve tutkulu bir öpüşmenin püf noktaları…
Öpüşmenin püf noktaları

Parmaklarınızı kullanın

Parmaklarınızın dokunuşu dudaklarınızdan daha sert olacağı için parmaklarınızı kullanmak karşı tarafı heyecanlandırabilir. Partnerinizin üst dudağında parmağınızı gezdirmeye başlayın. Alt dudağa geldiğinizde dudağını iki parmağınızla toplayın. Partnerinizin kafasını ani bir hareketle kendinize çekerek bu kez dudaklarınızla dudaklarını kavrayın.

Öpüşmenin püf noktaları

Nefes önemli

Seksi bir öpüşmede dudakların hareketleri kadar nefes de önemlidir. Nefesinizi bir ateşleyici olarak kullanmak istiyorsanız senkronize bir şekilde nefes alıp vermeye özen göstermelisiniz.

Öpüşmenin püf noktaları

Erkekler sert sever

Erkeğinizin yatakta başarılı olması sizin de katılımınızla sağlanacaktır. Erkekler kadınlara oranla daha sert seks sever. Öpüşme sırasında dudaklarını veya boynunu dişlerinizin arasına alıp bırakabilirsiniz. Bu hareket onu çılgına çevirecek.

Öpüşmenin püf noktaları

Hızlı değişimler heyecanlandırır

Sıra geldi emmeye. Partnerinizin üst dudağını emmeye başlayın. O da bu sırada alt dudağınızı emecek. Emme sırasında bir anda bırakıp hafifçe dudaklarınızı dokundurun veya yalayın. Daha sonra tekrar sıkıca kavrayıp emin. Hızlı değişimler ikinizi de heyecanlandıracak. Bu hızlı hareketler sırasında üst dudaktan alt dudağa, alt dudaktan üst dudağa geçin.

Öpüşmenin püf noktaları

Dondurma taktiği

Dondurma en seksi tatlılardan bir tanesidir. Buzun uyandırıcı etkisiyle de birleşince inanılmaz dakikalar yaşayacaksınız. Dilinize bir kaşık dondurma aldıktan sonra partnerinizin ağzını soğutun. Sıcaktan soğuğa soğuktan sıcağa geçiş sinir uçlarını harekete geçirerek orgazmik bir his yaşatacak.

Öpüşmenin püf noktaları

Dilinizi ağzında dolaştırın

Dilinizi dudaklarından biraz öteye götürmeye çekinmeyin. Partnerinizin ağzında yeni zevk noktaları keşfedin. Dilinizi diline dolayın.

Öpüşmenin püf noktaları

Fransız öpücüğünün gücü adına 

Fransız öpücüğü sırasında dilinizi iyi kullanmanız gerekiyor. Partnerinizin dudaklarını kavrayın. Dudaklarınızı hafifçe aralayarak dillerinizi birleştirin.

Öpüşmenin püf noktaları

Küçük titreşimler

Tenine yeterince yakın olduğunuzda çıkardığınız sesler titreşim etkisi yaratacaktır. Ağzınızı boynuna, çenesine, dudaklarına yaklaştırdığınızda çeşitli sesler çıkarın.

Öpüşmenin püf noktaları

Etiketler: 556 views Okunma 05 Nis 2017

Yazar Hakkında

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.