Sonunda yaz geldi, dökümlü yazlık elbiseler ve şık tek parçalar bir yana dursun bu sezon sıcak havalar için olan gardırobunuzu yükseltecek birkaç basit yol var. Yeni sezonun aksesuarları ile tanışın! Sayısız trendlerle instagram anasayfamızın akışında yer alan favori influencerlarımızdan aksesuar revizyonumuzda bize rehberlik etmesi için yardım aldık. İşte bu sezonun aksesuar tüyoları.
Bu yazın vazgeçilmez aksesuarları

Büyük şapkalar

Doğru duydunuz: Güneş şapkaları şık ve ince formundan, süper boy geniş ağızlı, ipek fiyonklu, fiyonk bağlanmadığı zaman kıyafetinizin omzuna düzgünce oturan bir forma büründü. Bu sezonun en trend aksesuarı olarak raflardaki yerini aldı bile.

Bu yazın vazgeçilmez aksesuarları

Altın takılar

Yaz aylarından başka altın rengi takıların daha fazla moda olduğu bir zaman yok. Düğün daveti kıyafetinizi bir çift retro esintili altın küpeyle tamamlayın ya da madalyon bir altın kolyeyle temel basit t-shirt ve Jean kombinasyonunu dengeleyin.

Bu yazın vazgeçilmez aksesuarları

Bantlı sandaletler

Bu yazın en ihtiyaç duyulan parçası bantlı sandaletler, fakat bu sezon orta topuklu kalıba sahip 90’lı yılların başındaki stilleri andıran tarzlar ön planda.

Bu yazın vazgeçilmez aksesuarları

Örgü çanta

Hasır çantaları her zaman beğenerek kullanıyoruz hatta göze çarpan boncuklu toteleri bile. Durum böyle olunca örülmüş çantaların cazibesine yenik düşüyoruz. Dairesel, kare ya da kova şeklindeki örülmüş çantaları seçin. Gardırobunuz size bu seçiminiz için teşekkür edecektir.

Bu yazın vazgeçilmez aksesuarları

Yazar Hakkında

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.